Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Oni, mijani    Mydlane bańki Piotrusia Pana

Mydlane bańki Piotrusia Pana

Niemcy
Niemcy, Berlin-Mitte

Czerwone buty, żółte spodnie i koszula, zielona czapeczka - Koszałek Opałek!!!
On sam nazywa siebie Peter Pan, na berlińskich ulicach oczarowuje dzieci i dorosłych, bawi się marzeniami i zludą zachwycenia. Sekunda nienasyconego wrażenia, ulotna euforia i ulotny świat bajki. Bezwstydnie i bezkarnie to robi, a potem z błogim uśmiechem odchodzi w siną dal, zostawiając za soba otwarte buzie, rozmarzone spojrzenia i rozbudzoną wiarę, że wszystko się jeszcze może zdarzyć.

rozczarowany
rozczarowany  - 2010-05-25 21:37
no ladnie,bardzo ladnie, i te marzenia tez sa takie ladne i jak pekaja to pozostaja otwarte usta i to eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? co jak to mozliwe????? nic z tego nie bedzie??? a swoja droga jak on te banki mydlane tak robi takie duze?

mamaMa - 2010-05-25 23:40
A ja wiem jak!!!! Byłam i widziałam i buzię rozdziawiałam!

ciekkawski
ciekkawski - 2010-05-27 10:38
Prosze jezeli Pani wie to prosze zdradzic te tajemnice aby inni tez mogli podziwiac a nie tylko berlinczycy

Zniecierpliwiony
Zniecierpliwiony - 2010-06-10 16:55
znam takie piekne banki mydlane tak jak banki tego Pana, a sa to obietnice o nastepnym wpisie piekne ale nierelne:pozdrawiam i czekam

mamaMa - 2010-06-14 22:08
Do Zniecierpliwionego - wpis wpisem nie popędza, ale nie jest tak źle! Mam nadzieję, że mogłam trochę tęsknotę ukoić...

BPE
BPE - 2010-06-15 12:43
też robiłam takie bańki w zeszłym roku na festiwali "karpaty offer" w Nowym Sączu - fantastyczna zabawa !!!

zniecierpliwiony
zniecierpliwiony - 2010-06-17 20:22
no ten komentarz Szacownej Pani jest taka mala banieczka jako zapowiedz dalszych wpisow,zyj banieczko nie pekaj ,nie znikaj trwaj ale czyto mozliwe?????????????????

mamaMa - 2010-06-18 16:56
Zniecierpliwiony i jeszcze na dodatek niedowiarek!

Anna M