Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Jestem w podróży...choćby tylko w głowie 2014    Etiopia Marianki

Etiopia Marianki

Niemcy
Niemcy, Charlottenburg

W związku ze wzmożoną aktywnością bocianią (bo o wysypie kapusty w lutym trudno mówić) z lekkim poślizgiem wpis o wygranej w mariankowym konkursie pt. Etiopia.
Pocztówka doszła!!!
Dziękuję bardzo i kłaniam się nisko z ogromnej radości!
A wszystkim czytelnikom powiem, że czekające na nas wpisy i opisy tego kraju będą prawdziwą uczta dla duszy i intelektu. Jako przedsmak zacytuję słowa samej podróżniczki Marianki:
"To naprawdę magiczny kraj - zaczarowane gady budują tutaj monastyry, jest 13 miesięcy, a czas cofnięto o 7 lat, hieny o północy oczyszczyją miasta, święci modlą się dopóki im nie odpadną nogi, Arkę Przymierza widziała tylko jedna osoba, a jeszcze do niedawna krajem rządził potomek pięknej królowej Saby i króla Salomona."

Co do zagadki to strzelam - zamówię...dwa piwa?!

BoRa
BoRa - 2014-02-08 18:39
Z takiego niedostępnego turystycznie miejsca pocztówka - to ma znaczną wartość dla podróżnika!!
Gratuluję wygranej!
i życzę wszystkiego dobrego
PS
bajki o bocianach i kapustach mają się dobrze :-)

zula - 2014-02-08 18:53
...a może BOCIAN 28 stycznia wypełnił swoje zadanie ?!

marianka - 2014-02-08 20:08
Oho, czy bocianowi należy pogratulować dobrej roboty;)? Bardzo cieszę się, że kartka doszła, bo trochę się martwiłam czy wszystkie dojdą. Mam nadzieję, że i reszta przesyłki dojdzie wkrótce;)

mamaMa
mamaMa - 2014-02-08 21:16
Nalezy, bociany spisuja sie na ogol na schwal;-)
Nie moge doczekac sie kolejnej przesylki;-)

mamaMa
Anna M
Zasoby: 1405 wpisów1405 5514 komentarzy5514 22054 zdjęcia22054 1 plik multimedialny1