Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Jestem w podróży...choćby tylko w głowie 2009    Drzewo-fontanna

Drzewo-fontanna

Niemcy
Niemcy, Ockensen

Drzewo-fontanna.
Kuriozjum.
Chciałam napisać, jak to drzewo powstało, ale..nie zrobię tego. Niech zostanie to...między nami. Drzewo kiedyś, dawno temu, zachwyciło mnie, wprawiło w zdumienie swoim istnieniem.
Z biegiem lat nabiera się wiedzy, czasem niepotrzebnie.

Turysta
Turysta - 2009-10-28 17:48
No tak sie nie robi wzbudza Pani ciekawosc dzieci i nie konczy noch niech Pani zdradzi jak ono powstalo bo wedlug zdjec przypomina mi cos co w rece mial taki jeden posel (a jego nazwisko konczy sie na....kot) i on jest zawsze pokazywany w kabarecie... sejmowym......miedzy nami jest on szefem pewnej komisji...no myslec jakze on sie nazywa a nie byl on tam tez ?

mamaMa
mamaMa - 2009-10-29 08:43
Nie powiem!
I bez politykowania prosze!
Na geoblogu ma byc tylko przyjemnie!

Turysta
Turysta - 2009-10-29 10:51
Jest to drzewo z drewna czy tez odlany beton bo przy powiekszeniu trudno to rozroznic, no prosze powiedziec nie zatrzymywac nas w rozwoju i pozbawiac przyjemnosci wiedzy "A jak Cie poprosze ladnie to Cie taka mysl napadnie ze ty mi ...." to taka ladna piosenka z poludnia kraju jezeli Pani zdradzi te tajemnice to ja te piosenke zaspiewam w calosci i tylko.dla Pani

mamaMa
Anna M
Zasoby: 1403 wpisy1403 5501 komentarzy5501 22018 zdjęć22018 1 plik multimedialny1