Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Jestem w podróży...choćby tylko w głowie 2009    Teatr dla samotnika

Teatr dla samotnika

Niemcy
Niemcy, Paderborn

Co to za pomysł! Teatr dla jednego widza!
Jest aktor, który sam wybiera scenki, jest widz, który zasiada na krześle i dostaje słuchawki na uszy.
Niespodziewaność, intymność, wyjątkowość. To wszystko potęgują stojący za widzem następni oczekujący, którzy, choć wykluczeni na pozór i tak są uczestnikami tego spektaklu. Ich ciekawość rośnie współmiernie do poczucia wyjątkowości siedzącego na krześle.
Bardzo to niedochodowe na pewno, ale jakże niesamowite, cudowne szczególnie w nocnej scenerii zamku Neuhaus w Paderborn.

Bruno
Bruno - 2009-10-02 15:46
no rzeczywicie ciekawe na cos takiego nie wpadl ani Grotowski, ani Szanja ani Kajzer: CZY WIE pANI co czul ten siedzacy na krzesle chlopaczek? i co ten rezyser mu zaserwowal?,czy PANI odczucia byly zbiezne z odczuciami z syna? ( bo przyjmuje ze ten chlopaczek to PANI SYN.? A co odczuli inni widzowie?. Bede wdzieczny jezeli Panie na Tym blogu mi odpowie. Czekam i pzdrawiam

mamaMa - 2009-10-03 11:53
Wiem, ale...nie powiem! Sama to widzialam, bylo przesympatyczne i bardzo pomyslowe. Swietna zabawa. Prosze poszperac w internecie, gdzie mozna znalezc informacje na temat tej formacji teatralnej ich terminy i miejsca wystepow.

mamaMa - 2009-10-03 11:58
Teatr nazywa sie LAKU PAKA
www.theater-laku-paka.de

Bruno
Bruno - 2009-10-04 12:28
i czekam iiii.... czekam i nic! Ja bylem na tej polecanej przez Pania stronie owszem interesujaca ale sucha jakto ulotka a mnie i sadze ze wielu czytelnikow tego blogu interesuje
jak to Pani odebrala i odczucia ....et cetera.Poza tem Pani opisy sa tak cudowne. A wiec mam nadzieje ze nie nadaremnie...................................................................!!!!!!!!!!!!!!! Niech Pani nie da sie 2000 prosic

Anna M