Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Jestem w podróży...choćby tylko w głowie 2009    Spotkanie

Spotkanie

Sri Lanka
Sri Lanka, Waikkal

Gdy spotyka się kogoś, kto nieprzyzwoicie radzi sobie na tym świecie i promienieje przy tym bezwstydnym szczęściem to...to...nie wiem, czy można się jeszcze czegoś ze wstydu nauczyć. Lekko i przyjemnie jest być z kimś takim i chłonąć każdy krzyk podniecenia i radości.
Panie Mietku - pozdrawiam! Zrobił pan na mnie piorunujące wrażenie! Szaleńczo pana lubię!
Pani Lucynko - o pani tylko z pokornym uśmiechem podziwu, szanuję niezmiernie i kocham po cichu.

O Kumarze - milczenie. Ten chłopak ma zranioną duszę i zbyt intensywne spojrzenie, żeby nie obyło się bez sentymentów. Dziś zostawimy go między palmami - i potęsknimy sobie za nim.

zniewolony malzonek -pantoflarz
zniewolony malzonek -pantoflarz - 2009-10-26 19:23
Oj Kumar,Kumar gdybys Ty wiedzial co o Tobie tu pisza, spojrzyj laskawie w moja strone, niechcesz,....szkoda, a wiec musze Pania zapytac jakie jest intensywne.... czy tak jak policjant patrzy na przylapanego zlodzieja, czy tez jak ojciec na syna ktory cos zmalowal..czy tez zona patrzy na meza ktory przychodzi za pozno do domu i sie jaka i kreci... i pachnie obcym perfumem.... a na kolnierzu ma slady szminki...i itd. et cetera....czy tez jak marynarz po dlugim pobycie na morzu....

mamaMa - 2009-10-27 09:31
Jak zakochany mezczyzna na pozadana kobiete...

Antoni
Antoni - 2009-10-27 11:55
nihil novi sub solum mowili juz starzy rzymianie i ta zasada odnosi sie do innego wpisu i komentarza , tylko te damsko -meskie chucie.. a moze to wspomnienia....przyjemnych tesknot ale prosze nie usychac. bo ..Pani ma jeszcze wiele wpisow dokonac my czekamy...

ZMP
ZMP - 2009-10-27 13:31
no tak miaalem racje w moim komentarzu piszac o marynarzu, musze Pania pocieszyc jest tutaj kilka- jezeli nie wiecej- takich, ktorzy tez tak na Pania patrza,wiec po co tesknota za Kumarem,ktory juz sie od czasu wyjazdu Pani stamtad przynajmniej 5 razy zakochal i .... Pozdrawia podpisany skrotem ZMP

mamaMa - 2009-10-27 19:19
Kumara jest jedny jedyny, tesknic jest milo, a kochac trzeba, bo trzeba sie czegos trzymac!

zniewolony malzonek -pantoflarz
zniewolony malzonek -pantoflarz - 2009-10-27 21:43
to do komentarza z godz 19.19 .Tesknota bez spelnienia nie jest mila ,to bol- bo tesknota to bol:Pomarzyc wolno i snic, ale przebudzenie jest zawsze bolesne i tak bedzie i tym razem: Fractura cordis to choroba ciezka do wyleczenia.Cos o tym wiem

Anna M