Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Jestem w podróży...choćby tylko w głowie 2011    Oficjalnie i z atencją

Oficjalnie i z atencją

Niemcy
Niemcy, Charlottenburg

Oficjalnie i z atencją - dziękuję.

Pobyt w St. Petersburgu trafił się nam jak ślepej kurze ziarno.

Chociaż dużo w tym przypadku polskiej zadziorności. Lecąc w zeszłym roku do Rzymu dostałam w samolocie ankietę pokładową do wypełnienia. Czy obsługa dla klienta miła, czy czysto, sprawnie i przyjemnie. Towarzystwo moje kochane zaczęło na to narzekać, że zbieranie danych i ja z przekory wypełniłam, choć nie powiem, przy adresie mailowym, który obowiązkowo trzeba było podać, ręka mi zadrżała. To było w sierpniu zeszłego roku. W styczniu tego roku właśnie drogą mailową zostałam przez szwajcarskie linie lotnicze SWISS poinformowana, że udział wzięłam i nagrodę wygrałam - przelot dla dwóch osób na terenie Europy. W obie strony, do czterech maszyn włącznie, czyli przesiadki możliwe.

Noclegi zorganizowaliśmy za pośrednictwem CouchSurfingu.

I tak to za sprawą przypadku, szczęścia i polskiej przekory - piękny, miłosno-nostalgiczny, niezobowiązujący finansowo pobyt w jednym z najpiękniejszych miast Rosji.

DZIĘKUJĘ!!!

zula - 2011-12-29 19:58
Gratuluję !!!!!!!!!!!! ...wspaniałe - i już widzę wielkie zdziwienie "czy to możliwe ?" . Dopowiem nieśmiało - należy brać udział w KONKURSACH ! .
A ja może powinnam polatać SWISS ?! ...ale czy dopisze mi szczęście ??,
pozdrawiam

mamaMa
mamaMa - 2011-12-29 20:08
Dopisze...tylko trzeba mocno wierzyć...albo się nie zastanawiać. Ja jakoś ostatnio polegam na tym drugim...
Pozdrawiam magicznie!

mirka66 - 2011-12-30 19:42
Moje gratulacje.Potwierdzam-trzeba brac udzial w konkursach.:)

mamaMa
Anna M