Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Oni, mijani    Dirk S.

Dirk S.

Niemcy
Niemcy, Ith

Dirk jest w drodze. Droga św. Jakuba do Santiago de Compostela. Wróci po miesiącu pod koniec maja, wtedy dopiszemy resztę.

"Powrócić znów do natury, znów być jej częścią. Łączę się z tym ogromnym bytem - ziemią. Być jednym z nią oznacza szczęście. Szczęście jest siłą ziemi, którą czuję, gdy pozwalam jej przepływać bez przeszkód. Demontuję wszystkie bariery, które mnie od niej oddzielają. Wystawiam się na wiatr, deszcz, zimno i ciepło. Czuję ziemię pod moimi stopami. Zanurzam się w nieskończone głębiny tego bytu.
Rozpraszam się w mojej energii, aby narodzić się w nowej wolności."

Od 28 kwietnia do 23 maja 2009 w drodze - od Roncesvalles do Leon - około 500 km, 25 do 30 km dziennie.
Dirk, inżynier technicznej ochrony środowiska.

Kolega
Kolega  - 2009-09-20 14:05
czy Diurk S wrocil z Hiszpani? Pytam dlatego bo miala pani wpis dokonczyc jak wroci a niestety nie ma nic o tym ze juz jest z powrotem?. Szedl sam czy tez we dwoje albo w "mnogoje" troje, jak mu sie podobalo jak z jego kondycja miala duzo odciskow wrocil zadowolony i wzmocniony czy tez oslabiony to sa nurtujace mnie pytania.Na zdjeciu wyglada bardzo samotny i ktoz go pocieszy ?

mamaMa
mamaMa - 2009-09-20 20:59
Wrocil, szedl sam i mial duzo tzw. babli na stopach.
Podobalo mu sie nieziemsko, ma zamiar pojsc jeszcze raz.
To chyba jednak wynika z tekstu, prosze wiec o uwazne czytanie...Zdjecia czasem mylace sa.

Silke
Silke - 2009-09-27 11:06
on szedl,on szedl,on szedl,marzyl ......... i widzial ja we snach..... a kiedy doszedi ... i wrocil to ....

mamaMa
Anna M
Zasoby: 1405 wpisów1405 5514 komentarzy5514 22054 zdjęcia22054 1 plik multimedialny1