Geoblog.pl    mamaMa    Podróże    Oni, mijani    Mężczyzna z epoki kamienia łupanego

Mężczyzna z epoki kamienia łupanego

Niemcy
Niemcy, Oerlinghausen

Spotykam jego - mężczyznę z epoki kamienia łupanego. Zajęty jest bardzo, wciąż coś robi, a to co robi, jest niezbędne. On musi przeżyć, a żeby przeżyć potrzebuje jedzenia, które musi upolować sam i użyć do tego własnoręcznie wykonanych narzędzi. Musi się ubrać, a do tego potrzebuje zrobionego przez siebie ubrania. Musi mieć coś, do czego mógłby wkładać to, co nazbiera i musi sobie to coś sam upleść, sklecić. Nie ma wiele czasu na inne sprawy, flirt chociażby...a kto by sobie tym głowę zawracał. Życie nie pozwala, są ważniejsze sprawy.
On nie ma czasu.

Czesiek
Czesiek - 2009-09-30 21:37
dziwne on nie ma czasu na flirt /a ja lato jak na lato) jakis dziwny taki,odmieniec jak 40 lat temu spiewal Grzeskowiak alez ktoz go pamieta. Moze on czlonkiem brygady pracy socjalistycznej , a ja sie matwie bo ludzie z epoki kamienia lupanego umra jak nic i kto nam bedzie plotl byle co.....No bo wiadomo bez flirt zadne mlode ludzik sie nie urodza a ktos je musi zrobic.....szkoda szkoda bo zastapic go chyba nie mozna chyba zeby........ale to tajemnica moja ,niezdradze...Musze Kochanej Pani pogratulowac doskonalych wpisow,brawo,brawissimo!!!!!!!!to jest geil,to jest coolo , jest super czekamy na dalsze wpisy ja i cala moja rodzina.Caluje raczki Czesiek

zula - 2012-01-27 19:39
Niesamowity mężczyzna !